ADEWENTOWY KALENDARZ MARZEŃ ⋅ ADEWENTOWY KALENDARZ MARZEŃ ⋅ ADEWENTOWY KALENDARZ MARZEŃ

Adwentowy kalendarz marzeń

Zapisz się i odbierz 3 narzędzia coachingowe, które wprowadzą szybką zmianę do Twojego życia!

W Kalendarzu znajdziesz codziennie przez 3 dni nowe narzędzie, które pozwoli Ci nie tylko zatrzymać się na chwilę i pomyśleć o Tobie, Twoich potrzebach i marzeniach, ale da Ci również spokój i relaks kojąc Twoje emocje po każdym dniu.

Jak będziesz pracować?

Dzień 1

SATYSFAKCJA

To czas refleksji i przyglądania się sobie jako całości. Spojrzysz na siebie z lotu ptaka  w poszukiwaniu miejsca, które daje Ci najwięcej satysfakcji i tego, które domaga się Twojej uwagi. Kiedy marzymy i kreujemy nasze życie warto być precyzyjnym, a narzędzie, które Ci przedstawię zaprosi Cię właśnie do większej precyzji i jasnego określenia przestrzeni wartej Twojej uwagi. Bo to ona pozytywnie wpłynie na realizację Twoich najskrytszych marzeń.  

Dzień 2

WIZJA

Posiadanie wizji to posiadanie wewnętrznego drogowskazu. Wiem czego chce, wiem co potrzebuje –  jednym słowem mam jasny kierunek, którym podążam. Podczas tego dnia pracując z moimi instrukcjami zaprowadzę Cię w miejsce Twojej wizji po to by ona stała się Twoimi wewnętrznym kompasem. To będzie piękna wspólna podróż w przyszłość. Posłuchaj i zobacz jaki piękny materiał audio przygotowałam dla Ciebie.

Dzień 3

DZIAŁANIE

To czas kiedy przejdziemy z marzeń i wizji do działania. tworząc plan i wdrażając go od razu w życie. W tym dniu zaproszę Cię pytaniami do analizy swoich działań i wybrania tego co możesz wdrożyć od razu i co przyniesie Ci szybki rezultat. Każdy lubi być efektywny więc to będzie dzień działania, efektywnego działania!

Dlaczego warto?

Poznasz narzędzia coachingowe które wspierać Cię będą w realizacji Twoich marzeń

Doświadczysz różnych technik pracy

Zmotywujesz się do działania i rozpoczniesz wdrażac swoje plany w życie

Zgarniesz rabat na kurs “Pełnia marzeń”

Nazywam się Iza Kluzek-Kot

Od ponad 15 lat rozwijam innych!

Od wielu lat prowadzę szkolenia, mentoringi i coachingi dla executive teamów, managerów wyższego i średniego szczebla, sama też jestem przedsiębiorcą z blisko 20-letnim doświadczeniem.

Wierzę w moc obecności!

Wierzę, że odpowiedzią na dynamiczny, różnorodny, zmienny świat jest umiejętność życia w obecności, która pozwala na podejmowanie skutecznych decyzji w zgodzie z potencjałem organizacji, zespołów i indywidualnych osób. I do właśnie zapraszam moich klientów, do tego też zapraszam Ciebie.

Buduję przestrzeń, w której wszyscy wzrastamy!

Marzy mi się wspieranie moich klientów na znacznie większą skalę dlatego dzielę się  moją wiedzą, praktykami i doświadczeniem również z Tobą.

ADEWENTOWY KALENDARZ MARZEŃ ⋅ ADEWENTOWY KALENDARZ MARZEŃ ⋅ ADEWENTOWY KALENDARZ MARZEŃ

×
×

Koszyk