You are currently viewing Nardzędzie coachingowe: Koło Życia

Nardzędzie coachingowe: Koło Życia

“Wszystko, co pojawia się w twoim życiu, sam je do niego przyciągasz. A czynisz to za sprawą obrazów, jakie pojawiają się w twoim umyśle. To jest to, co myślisz. Cokolwiek rozważasz w swoim umyśle, przyciągasz do siebie…

Lęk przyciąga lęk. Zmartwienie przyciąga zmartwienie. Nieszczęście przyciąga nieszczęście. Niezadowolenie przyciąga niezadowolenie.

Ale także…

Radość przyciąga radość. Szczęście przyciąga szczęście. Pokój przyciąga pokój. Wdzięczność przyciąga wdzięczność. Życzliwość przyciąga życzliwość. Miłość przyciąga miłość”

Rhonda Byrne „Sekret”

Zanim zaczniesz marzyć sprecyzuj obszar, który domaga się najbardziej Twojej uwagi. Usiądź wygodnie, włącz relaksującą muzykę, zadbaj o swój komfort. Przyjrzyj się swojej satysfakcji z obecnego życia, przeskanuj po kolei obszary, które znajdziesz w materiale.

Sprawdź, który z nich najbardziej domaga się Twojej uwagi.

narzędzie coachingowe Koło życia

Krok 1. Odpowiedź sobie na pytania, jaką czujesz satysfakcję w poszczególnym obszarze i oceń tę satysfakcję w skali od 1 do 10. Zaznacz odpowiedź na skali.

Krok 2.

  • Połącz ze sobą punkty tak, aby stworzyły obraz koła.
  • Obejrzyj dość wnikliwie to, co widzisz, nie oceniaj tylko zbieraj informacje.
  • Odpowiedź sobie na pytanie – zmiana, w której przestrzeni pozwoli mi najbardziej wpłynąć na podniesienie satysfakcji w moim całym życiu?

Krok 3. Zapisz sobie ten najważniejszy obszar – to on potrzebuje Ciebie i Twojej uwagi w tym momencie. Pobądź trochę z tym odkryciem.

Przygotowałam to narzędzie w wygodnej formie pdf, który możesz pobrać tutaj. Wydrukuj i pracuj z nim, kiedy tylko potrzebujesz.

Dodaj komentarz